automatyka układów wentylacji i klimatyzacji
automatyka w gospodarce wodno sciekowej
szafy sterownicze
oprogramowanie sterujace i bms
montaz klimatyzacji
kompleksowy serwis w tarnowie

Kompleksowy serwis

W trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania urządzeń szczególnie z branży Wentylacji, Klimatyzacji świadczymy usługi w zakresie stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz okresowej konserwacji instalacji dostarczanych przez nas jak również wykonanych przez firmy zewnętrzne.
Oferujemy:
– przeglądy i konserwacje,
– naprawy powstałych awarii,
– obsługę automatyki i oprogramowania,
– wymianę filtrów,
– pomiary wydatków powietrza,
pomiary elektryczne,
Przy podpisaniu stałej umowy na konserwację i przeglądy świadczymy również serwis 24 godzinny na dobę dzięki czemu klienci mogą liczyć na natychmiastową reakcję na zgłoszone usterki. Na stanie magazynowy posiadamy części zamienne do obsługiwanych urządzeń co skraca czas naprawy.

Prowadzimy do tej pory usługi serwisowe okresowe i na życzenie dla:
* sieci handlowych,
* placówek oświatowych,
* hoteli,
* szpitali,
* obiektów przemysłowych,
Regularne przeglądy konserwacyjne na tych obiektach zapewnią klientom maksymalną wydajność i sprawność działających urządzeń na obiekcie i zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii. Regularne przeglądy to nie tylko bieżąca konserwacja maszyn ale przede wszystkim podejmowanie działań prewencyjnych wpływających na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia.
Dla naszych Klientów jesteśmy dyspozycyjni i zawsze gotowi do działania, aby zapobiegać ewentualnym stratom spowodowanymi przestojami urządzeń.