header1

automatyka układów wentylacji i klimatyzacji

Produkowane przez nas szafy sterownicze obsługują wszystkie typy central wentylacyjnych jakie spotykamy na rynku. Dostarczamy również elementy pomiarowe i wykonawcze

 header2

automatyka w gospodarce wodnosciekowej

Nowoczesne rozwiązania techniczne przeznaczone do systemów sterowania oczyszczalni ścieków, ujęć wody, stacji uzdatniania wody, oraz domowych i sieciowych przepompowni ścieków.

header3

szafy sterownicze w tarnowie

Wykonujemy projekty oraz prefabrykację szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Tworzymy oprogramowanie sterujące.

O firmie

Firma ELMATIK została założona w 2007 roku. Działalność firmy to generalnie branża Elektryczna oraz Automatyka przemysłowa. Proponujemy Państwu rozwiązania z zakresu systemów sterowania, wizualizacji oraz zarządzania procesami przemysłowymi.
Świadczymy usługi opracowania projektów, programowania sterowników PLC, tworzenie wizualizacji SCADA i BMS, prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych jak również montaż obiektowy, okablowanie i uruchomienie automatyki kompletnych systemów sterowania. Zakresem naszego działania są wszystkie dziedziny przemysłu, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji, poprawia bezpieczeństwo obsługi. Specjalizujemy się jednak generalnie w branży wentylacji i klimatyzacji oraz w gospodarce wodnościekowej. Zajmujemy się również doradztwem, doborem i kompletacją dostaw aparatury elektrycznej i urządzeń automatyki. Prowadzimy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń i systemów sterowania obiektów.

 
Od początku działalności stawiamy sobie za cel rozwój techniczny w celu satysfakcji naszych klientów, dzięki czemu dysponujemy świetnie przygotowanymi działami serwisu, projektowania i wykonawstwa. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnych i terminowych usług na wysokim poziomie technicznym, tak aby decyzja klienta co do wyboru usług naszej Firmy była słuszna.

 
Nasi pracownicy to osoby doświadczone, posiadające odpowiednie kwalifikacje oraz certyfikaty. Posiadają długoletni staż w branży, dzięki czemu świadczone usługi są na najwyższym poziomie i w najkrótszym czasie.

 
Naszą wiedzę opieramy na doświadczeniach zdobytych w trakcie realizacji wykonywanych projektów.