Automatyka w gospodarce wodnościekowej

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania techniczne przeznaczone między innymi do systemów sterowania oczyszczalni ścieków, ujęć wody, stacji uzdatniania wody, oraz domowych i sieciowych przepompowni ścieków.

Współpracujemy z wieloma generalnymi wykonawcami inwestycji z tej branży. Wykonujemy kompletne instalacje elektryczne, układy automatyki pomiarowej i sterowania procesami technologicznymi. Dostarczamy elementy pomiarowe i wykonawcze wykorzystywane w systemach automatyki. W układach sterowania wykorzystujemy sterowniki PLC swobodnie programowalne firmy Schneider, Fanuc, Siemens i inne. Tworzymy wizualizacje pracy instalacji z wykorzystaniem paneli operatorskich oraz jedno i wielostanowiskowych systemów SCADA.

W układach sieciowych przepompowni ścieków wykonujemy aplikacje pozwalające na ciągły nadzór i zdalne sterowanie tymi obiektami. Do komunikacji wykorzystujemy systemy pakietowej transmisji danych GPRS jak również komunikację radiową.

Wykonujemy instalacje na podstawie dostarczonych przez Inwestora projektów wykonawczych jak również proponujemy własne rozwiązania projektowe.

Od początku działalności możemy się pochwalić kilkunastoma wykonanymi instalacjami automatyki oczyszczalni ścieków i SUW. Wykonaliśmy i uruchomili również kilkaset szaf sterowniczych pompowni ścieków w całym kraju. Na rynku lokalnym jesteśmy głównym wykonawcą układów sterowania pompowni ścieków pracujących na terenie nadzorowanym przez Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.

No comments yet.

Write a comment: