Automatyka układów wentylacji i klimatyzacji

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania techniczne przeznaczone między innymi do systemów sterowania urządzeniami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi, węzłami cieplnymi, kotłami. Produkowane przez nas szafy sterownicze obsługują wszystkie typy central wentylacyjnych jakie spotykamy na rynku. Dostarczamy również elementy pomiarowe i wykonawcze wykorzystywane w systemach automatyki.

Wykonujemy również projekty oprogramowania wszelkiej automatyki wentylacyjnej oraz klimatyzacji. Opieramy się na sterownikach z wbudowanymi gotowymi aplikacjami ale generalnie tworzymy własne aplikacje stosując sterowniki swobodnie programowalne. Dzięki takim rozwiązaniom możemy sprostać oczekiwaniom klientów jeżeli chodzi o cenę produktu finalnego ale przede wszystkim jesteśmy w stanie stożyć aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta do najbardziej niestandardowych rozwiązań.

Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zainstalowane aplikacje na wielu obiektach potwierdzają nasze umiejętności oraz wiedzę.

No comments yet.

Write a comment: